0

پادکست نبایدهایی درباره جلسه نهایی و امضای قرارداد

نبایدهایی درباره جلسه نهایی و امضای قرارداد

در این پادکست به بیان نبایدهایی درباره جلسه نهایی و امضای قرارداد میپردازیم. شما یمتوانید این پادکست رو به صورت آنلاین گوش دهید یا آن را دانلود کنید.

 

 

دانلود رایگان پادکست نبایدهایی درباره جلسه نهایی و امضای قرارداد
نوع فایل : mp3
حجم : 2.30 MB
پسورد : ندارد
دریافت

 

نکته اول:

این که نسبت به آن چیزی که ما مذاکره و توافق اصلی و نهایی ما بوده اگر که بخواهیم نقاط مورد نظر مان در جلسه آخر بخواهیم تغییر بدیم با مسئله جدیدتری بخواهیم مطرح کنیم اعتبار قرارداد ما زیر سوال میره و همکاری طرفین به مشکل بر میخورد.
در جلسه آخر وقتی توافق نهایی انجام می شود، نباید اصولا نکته جدیدی به قرارداد اضافه کرد زیرا همکاری مان به مشکل می‌خورد و اعتبار خودمان زیر سوال میرود.

 

 

نکته دوم:

میبینم که قرارداد با برگهای قرارداد برای همدیگر می فرستند امضا می شود و باز می گردد موارد بسیار زیادی را شاهد هستیم که ‏ آن شخصی که صاحب امضا هست تنهایی یا به همراه اعضای هیئت مدیره بعد از امضا شدن قرارداد در صورت بروز مشکل امضای خود را کتمان می کند و مدعی می شود که هم چنین قراردادی را امضا نکرده است این اتفاق معمولا زمانی می‌افتد که تبادل نسخه ها به صورت غیر حضوری انجام بگیرد.
پس توجه کنید قرارداد باید در حضور خودتان امضاء شود این نکته‌ای است که کمتر کسی به این توجه می‌کند، امضای قرارداد از راه دور و فرستادن نسخه های آن در شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی بزرگ مرسوم است.

 

نکته سوم:

تطبیق دادن مشخصات طرفین قرارداد در نسخه نهایی با کارت شناسایی
احراز هویت طرف امضا کننده بر اساس کارت شناسایی خیلی از افراد به این نکته توجه نمی کنند در جلسه نهایی بعد از امضا، آیا شخصی که قرارداد را امضا کرد همان طرفی بوده که باید امضا میکرد، یا شخص دیگری بوده.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *